Light design, s.r.o., Pajštúnska 1, 851 02 Bratislava
 

HOTELOVÉ SVIETIDLÁ a OSVETLENIE GALÉRIE

clog_pamalux pamalux_logo PRODUKTY   clog_otylight otylight_logo PRODUKTY
pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)   pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)
Pojmy ako svetlo, dizajn, trend a technológia formujú filozofiu tejto rakúskej spoločnosti. Prostredníctvom rozvoja a neustálej inovácie svojich výrobkov sa Pamalux stal synonymom dostupnej kvality v oblasti osvetlenia. Svetlo dokáže viac, vytvára atmosféru, pohodu a správne navrhnuté osvetlenie pozitívne vplýva na ľudí, ich rozhodnutia i pracovný výkon.   Za výrobou týchto dizajnových talianskych svietidiel je univerzitný sen dvoch bratov. Andrea a Simone sa rozhodli dať svetlu rovnováhu, koncept, myšlienku podtrhujúcu silu osobnosti, ktorá formuje budúcnosť. Oty nie je len výsledkom spojenia svetla a dizajnu ale tiež cesta architektúrou s využitím inovatívnych a udržateľných technológií doplnená odovzdanými skúsenosťami a zdedenou dôslednosťou.
Design Dekorativ Technik    Ceiling Wall  Recessed

 

clog_jiso jiso_logo PRODUKTY   clog_bover bover_logo PRODUKTY
pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)   pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)
Jiso Illuminación je španielska spoločnosť so sídlom vo Valencii, ktorá sa venuje konštruovaniu a výrobe interiérových vstavaných svietidiel. Ponúka širokú škálu produktov v rôznych povrchových úpravách a originálnych prevedeniach. Kvalita, dizajn, inovácia a orientácia na zákazníka sú prioritami tohto výrobcu.   Spoločnosť BOVER bola založená v Barcelone, ktorá je španielskym jadrom umeleckej kreativity a inovácií. Dnes pôsobí po celom svete, najnovšie otvorila pobočku v americkom NYC. Vízia spojiť kvalitu vyrábaných produktov a funkčnosť neustále vedie k tvorbe elegantného osvetlenia v modernom ale nadčasovom štýle pre rôzne typy projektov.
Deco Elegance Futura    Lighting Outdoor  Furniture

 

clog_sforzin sforzin_logo PRODUKTY   clog_voltolina voltolina_logo PRODUKTY
pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)   pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)
SFORZIN Illuminazione založil pred viac ako 40-timi rokmi jej prezident Guido Sforzin spolu s manželkou Carmen Biasin. Roky intenzívnej práce a podnikateľské schopnosti viedli k vytvoreniu inovatívnych, moderných i klasických a hlavne dostupných produktov, ktoré sú dnes distribuované po celom svete. Sídlo firmy v Paderno Dugnano bolo kompletne zrekonštruované, spoločnosť neustále napreduje a rozširuje svoje kapacity.   História výrobcu je spojená s benátskou tradíciou ručného spracovania skla. S cieľom diverzifikovať výrobu sa rodinná firma rozhodla venovať produkcii vysokokvalitného brúseného skla pre systém osvetlenia. Výber surovín a inovatívne technológie posúvajú výrobcu na vrchol odvetvia v celosvetovom merítku. VOLTOLINA sa venuje tiež produkcii špičkového bezolovnatého skla i umeleckého skla MURANO, používa revolučný a patentovaný montážny systém LEONARDO.
URBAN TECNIC MILOOX    Classic Cristallo  Glam & Glass

 

clog_next next_logo PRODUKTY   clog_luce&light luce&light_logo PRODUKTY
pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)   pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)
Sofistikované ale nie elitárske ..., takto majiteľ nemeckej spoločnosti vidí svoje podnikanie a hlavne produkty, ktoré vytvára v spolupráci s mladou generáciou dizajnérov. Toto spojenie má jednoznačne úspech, čo potvrdili mnohé ocenenia a svietidlá tejto značky nachádzajú tak miesto v súkromných domoch i developerských projektoch.   Taliansky výrobca svietidiel používajúcich LED technológiu a s vyše 25-ročnu históriou vývoja v tomto neustále napredujúcom segmente osvetlenia. Vďaka tomuto odhodlaniu a spolupráci s radou popredných európskych dodávateľov môže ponúknuť vysoko spoľahlivé produkty a premyslené riešenia pre akúkoľvek aplikáciu a podmienky.
Molecular DNA FlapFlap°10    LED +DESIGN Creations  LED NEWS

 

clog_ferroluce ferroluce_logo PRODUKTY   clog_lucente lucente_logo PRODUKTY
pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)   pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)
Fabrika, ktorá sa svojimi produktmi snaží zaniesť tradičnú kultúru do dnešnej reality. Svietidlá sú synonymom ľudovej jednoduchosti a tvorivosti, predstavujú lásku k tradícii a jej hodnotám snažiac sa obnoviť jedinečnú atmosféru charakteristickú pre tento štýl a jeho eleganciu. Výrobky sú zhotovované ručne v remeselnom prostredí talianskeho trhu, čim sa líšia od jednotvárnosti priemyselnej výroby.   Spoločnosť z talianskej provincie Treviso kde prebieha i výroba. Sledovanie technologických inovácií a profesionálna spolupráca s osobnosťami zo sveta dizajnu prinášajú produkty, v ktorých sa snúbi elegancia, organické tvary, funkčnosť s myšlienkou, že dobre koncipované predmety pomáhajú zlepšiť kvalitu života. Tento súlad aj v oblasti osvetlenia dokáže vytvárať atmosféru.
Frames Decorations GARDEN    Lucente
Poom  GALLERY

 

 

 

Súvisiace

2008 - 2024 © Copyright Light Design.
hosting Firmhosting | redakčný systém neowebsystem - neonus