Light design, s.r.o., Pajštúnska 1, 851 02 Bratislava
 

ZÁHRADNÉ a PARKOVÉ SVIETIDLÁ

clog_augenti augenti_logo PRODUKTY   clog_luce&light luce&light_logo
 
PRODUKTY
pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)   pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)
Široká paleta svietidiel pre rôzne vonkajšie aplikácie v obľúbenom dizajne s použitím adekvátnych technológií a progresívnych svetelných zdrojov. Takmer 50-ročná tradícia talianskeho výrobcu ponúka širokú škálu inovatívnych a spoľahlivých svietidiel v optimálnom pomere vzhľadom k ponúkanej cene.    Taliansky výrobca svietidiel používajúcich LED technológiu a s vyše 25-ročnu históriou vývoja v tomto neustále napredujúcom segmente osvetlenia. Vďaka tomuto odhodlaniu a spolupráci s radou popredných európskych dodávateľov môže ponúknuť vysoko spoľahlivé produkty a premyslené riešenia pre akúkoľvek aplikáciu a podmienky.
Architetturale Incassi
Tradizionale    Outdoor Underwater  Indoor

 

clog_boluce boluce_logo PRODUKTY   cat_robers_out robers_logo PRODUKTY
pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)   pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)
Dôsledne navrhované a modernou technológiou vyrábané svietidlá. Taliansky výrobca prináša na trh produkty pre náročného klienta so zreteľom na detail. Harmonický dizajn, výroba podľa platných noriem a zároveň rešpekt k životnému prostrediu dáva priestor pre uplatnenie týchto svietidiel.     Rodinná firma na výrobu remeselne spracovaných svietidiel, založená v druhej polovici 20. storočia v Nemecku. Značka ROBERS symbolizuje nadčasový dizajn a kvalitu, ktorú deklarujú používané materiály a fúkané sklá od výtvarníkov z Nemecka, Talianska a Havajských ostrovov.
Bollards Recessed Lum
Projectors    OUTDOOR PUBLIC  INDUSTRIAL

 

clog_landa landa_logo PRODUKTY   clog_lombardo lombardo_logo PRODUKTY
pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)   pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)
Svietidlá produkované v severnej, technologicky a obchodne zdatnej časti Talianska. Každá fáza výroby je vykonávaná v rámci vlastného závodu, čo zabezpečuje náležitú kvalitu produktov. Od roku 1987 spoločnosť LANDA vyrába trendové vonkajšie svietidlá pre záhrady i rezidenčné oblasti a distribuuje ich na medzinárodnom trhu.     História značky je založená na spolupráci s projekciou a odvetvím elektrotechniky. Svietidlá tejto rýdzo talianskej značky zohľadňujú optimálne riešenia pre väčšinu aplikácií kombinujúc široké technické možnosti produktov s estetickou stránkou. Výsledkom je rad dobre známych a spoľahlivých výrobkov pre jednoduchú inštaláciu.
InGround Bollards
LED    Product Families
LED  Sensor

 

clog_landa landa_logo PRODUKTY   clog_lombardo lombardo_logo PRODUKTY
pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)   pdf_icodark Katalóg na stiahnutie (PDF)
Svietidlami od spoločnosti NORLYS je nielen škandinávsky trh zásobovaný už takmer 50 rokov a ponúka jeden z najširších produktových radov dekoratívneho vonkajšieho osvetlenia vo vysokej kvalite. Rozsiahle domáce kapacity, starostlivý výber partnerov ako aj dôsledné riadenie kvality a žiadaný dizajn produktov si nachádza množstvo spokojných zákazníkov.   Španielska spoločnosť ROVASI už viac ako dve desaťročia navrhuje a vyrába architektonické aj komerčné osvetlenie, ktoré neustále reflektuje na celosvetovo sa meniace požiadavky a trendy. Prináša tak komplexné riešenia a služby prvotriednej kvality určené pre profesionálov s fokusom na príťažlivý a zároveň efektívny výsledok pre svojich klientov.
Wall Ceiling
Bollards    General
Uplights  Accent

  

Súvisiace

2008 - 2024 © Copyright Light Design.
hosting Firmhosting | redakčný systém neowebsystem - neonus